Bağış

Sevgini paylaş!

Toplumun ruh sağlığını geliştirmek için kumbaraya bir katkı da sen yapmak ister misin?

Hipokampus Akademi olarak toplumun ruh sağlığına yönelik farkındalığını geliştirmeye çalışan, öğrencilerden oluşan gönüllü bir platformuz. Bugüne kadar YouTube’dan uzmanlarla bilimsel canlı yayınlar yapmak, internet sitemizde bilgilendirici ve eğitici yazılar paylaşmak, sosyal medya adreslerimizden düzenli olarak gönderiler ve anketler paylaşmak gibi yollarla toplumun ruh sağlığına yönelik farkındalığını artırmak amacıyla birçok faaliyette bulunduk. Aynı zamanda da bilim buluşmaları ve kitap okuma, tartışma etkinlikleri düzenledik.

Geleceğe dair birçok hedefimiz bulunmakta. Çok daha profesyonel bir yapı ve daha fazla kişiye ulaşarak toplum ruh sağlığını geliştirmede aktif rol almak istiyoruz. Bu anlamda da profesyonel çekimler yapıp halkla ve uzmanlarla ruh sağlığına yönelik röportajlar yapmak için profesyonel kamera, internet sunucu masraflarımızı karşılama ve ayraç, bez çanta, tişört, afiş gibi baskı düşüncelerimiz için belirli maddi desteğe ihtiyacımız var. Hatta işler beklediğimiz gibi giderse ileride sempozyum, kongre bile düzenleme hedefimiz var.

Bize sağlayacağınız en düşük maddi katkı bile bizler için çok büyük bir adımın başlangıcı olacaktır. Aylık bize bir kahve parası kadar bağış yapmanız bile bizim için büyük bir katkı olacaktır. Şimdiden teşekkür ederiz.

İBAN bilgileri:

Bağış yaptıktan sonra dekontu 0534 797 1502 numaralı telefon numarasına ya da bilgi@hipokampusakademi.com elektronik posta adresine göndermeniz gerekmektedir.

Hipokampus Akademi ekibi adına:

Kübra Timarcıoğlu – İş Bankası

TR59 0006 4000 0016 4002 1736 94

Kahramanmaraş (6400)

Hipokampus Akademi ekibi adına:

 

Hipokampus Akademi ekibi adına:

Kübra Timarcıoğlu – Ziraat Bankası

TR88 0001 0015 9965 6812 2950 05

Selimiye

Diğer banka kartlarından bağış yapmak isteyen destekçilerimiz bilgi@hipokampusakademi.com adresine e-posta atabilirler. Ekip arkadaşlarımızdan hesap bilgilerini rica edeceğiz.

Bağış ile alakalı herhangi bir sorunuz için bilgi@hipokampusakademi.com adresinden ulaşabilirsiniz.


Not: Bağışta bulunduğunuz miktar ile ne yaptığımız konusunda bilgilendirileceksiniz.

Bağış

Bağış

BağışBağış

BağışBağış

BağışBağış

BağışBağış