Sal. Oca 19th, 2021

Çaresizliğin Resmi

8 thoughts on “Çaresizliğin Resmi

 1. Kendi kendime motivasyonum her düştüğünde okuyacağım ve hastalarıma gerekirse sarılacağımı hatırlayacağım bir metin, deneyim ve duygular ise eşsiz. En kısa sürede anneniz sıhhatine, siz de annenize kavuşursunuz umarım.

  1. Siz de benim için, ülkem için bir umutsunuz. Ne zaman ümitsizliğe düşsem sizi ve sizin gibi gençleri düşüneceğim. Varlığınız için teşekkürler…

 2. Büyük bir duygu yoğunluğu içinde okudum ve gözlerimden akan yaşlara engel olamadım.Her an hepimizin aynı şeyleri yaşaması mümkün..Annenizin yüzüne ve ona sarılarak sevginizi haykıracağınız günler yakındır inşallah..Sağlığına kısa sürede kavuşmasını diliyorum..

  1. Geri dönüşünüz ve iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Umarım aynı duyguları yaşamak zorunda kalmazsanız. Ama hayat, bazen bize beklemediğimiz zamanlarda beklemediğimiz sürprizler sunabiliyor. Böyle durumlarda ne kadar çaresiz kalsak da bize güç veren ve en kolay alıp verebileceğimiz şey, sevgimiz…

   1. Gülhan Hocam, çok güzel ifade etmişsiniz. Bilirim hastanede yakını olmak ne demek.
    Çok geçmiş olsun, dilerim bir an evvel biter o endişeler. Gelmiş, geçmiş olur, dilerim.

    1. Canım hocam çok teşekkür ederim. Hastalık ve hastanede olup çaresiz olmak zor, bir de bu süreçte hastanede yalnız kalıp yalnız bırakmak daha da zor. Yanımda olduğunuz için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.