Per. Oca 28th, 2021

Melisa Bulut: Psikiyatri Hemşireliğinde Yüksek Lisans Öğrencisi Olmak

2 thoughts on “Melisa Bulut: Psikiyatri Hemşireliğinde Yüksek Lisans Öğrencisi Olmak

 1. Merabalar,ben psikiyatri hemşireliği isteyen bir yks öğrencisiyim,,hemşirelik seçmekteki isteğim psikiyatri hemşireligi ve psikiyatrik arastirmalara olan fazlaca ilgim.Sonuna kadar bu mesleği yükseltme çabaları içinde olacağıma inanıyorum.Ama nedendir bilmiyorum belkide etrafta olan fazlaca yanlış ya da bilmiyorum gerçek bilgiler sanki ülkemizde bu meslek o mesleki tatmini sağlamıyor ,bunun böyle olmadığına inanıyorum .bu mesleği yapanlarin ona nasıl baktiklariyla ve kendi çabalariyla alakali olduğunu düşünüyorum.Ben de bu yol da en güzel şekilde ilerlemek istiyorum.
  Enes hocam yapmış olduğunuz calışmalarınız gerçekten çok iyi bu mesleğe yönelmede en çok sizin makalele ,röportaj ve çalışmalarınızi inceledjm .Gerçekten mesleğinize olan katkiniz çok güzel .Size tesekkür etmek istedim .Başarılarınızin daim olmasi dileğiyle:)

  1. Esenlikler diliyorum sevgili Şefika.
   Henüz hemşirelik lisans programını bile okumadan, hemşirelikte uzmanlaşmaya karar vermiş olman beni hem şaşırttı hem de mutlu etti. Hemşirelik mesleğimizin ve uzmanlık alanlarının tanınıyor ve tercih ediliyor olması, bir meslektaş adayı olarak iyi hissettirdi.
   Mutluluğun direkt mesleğin kendisinde aranıyor olması bana da çok doğru gelmiyor. Sizin mesleğiniz ile kurduğunuz ilişkiler de çok önemli.
   Ben başladığım ilk iki sene bu mesleğe nötr bakıyordum. Sonrasında ilgi duymaya başladım ve bugün mesleğimin ilerlemesi ve gelişmesi noktasında pek çok konuda sorumluluk almaya çalışıyorum.
   Güzel geri bildirimleriniz için teşekkür ediyorum. Birkaç kitap yazımı üzerinde çalışıyorum. Umarım bitirebilirim. Kendimi daha iyi yansıtabileceğim bir yapıt olabilir.
   Çok sevgilerle.
   Enes.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.